Carmena and Alicia go to the supply store to purchase packs of
pens and paper. Carmen bought 5 packs of paper and 3 packs
of pens for $36.60. Alicia bought 6 packd of paper and 6
packs of pens for $53.40. What is the price of one pack of
paper and one pack of pens?