Marco purchased 2 boxes of cereal, 2 boxes of granola bars, and 3 packages of crackers. Each item cost c dollars. Marco wrote an expression for the cost of the cereal. Then he wrote expressions for the cost of the granola bars and the cost of the crackers. He used all of these to write an expression for the total cost. Which expression did Marco write to represent the total cost?