Ex 4) Find the unit price for 6.5 pounds of apple for $12.95.
Is Ms. Chen correct? Explain your answer.
PLS HELO ASAP
![Ex 4 Find the unit price for 65 pounds of apple for 1295 Is Ms Chen correct Explain your answer PLS HELO ASAP class=](https://us-static.z-dn.net/files/de0/692e511af74ee03e866ca571578f4a30.png)