mormilejulie mormilejulie 16-11-2016 Mathematics contestada your recipe for zesty popcorn crunch calls for 16 cups of plain popcorn costing 0.72 per cup, 1 cup of peanuts costing 2.20, and 1 cup costing 0.50. what is the total cost of the recipe