laylannie
laylannie
28-02-2021
Mathematics
contestada
pls help its due now
Respuesta :
centauron114
centauron114
28-02-2021
Answer:
$2.25 is the cost of one pretzel
Step-by-step explanation:
6p/13.50
p=2.25
Answer Link
devinknee
devinknee
28-02-2021
p= 2.25$ good luck big gangsta
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 91+ )
Otras preguntas
PLZ HELP!! In bud not buddy, why does Bud get into a fight with Todd Amos? A. Bud has taken Todd's bed. B. Bud thinks Mrs. Amos loves Todd more than him. C
The stems in a stem and leaf plot are the ones digits true or false
The rainforest contains half of the Earth’s wildlife and at least two thirds of its plant species. It can hold great quantities of water and is very important t
Electromagnetic waves differ in
European nations were able to keep most of their colonies after World War II. a. True b. False
Juliet is using a paper towel to clean up a juice spill. The liquid sticks to the paper towel because of _____. adhesion cohesion specific heat a neutral pH
How many times longer is one centimeter than one millimeter
5 1/6-2 3/8-2/4??????? how to do
Describe three things that can happen to water when it falls on Earth’s surface.
Most of the people who migrated to the Great Plains in the late 1800s became
ACCESS MORE
EDU ACCESS