vt4mzhpxbc vt4mzhpxbc 04-02-2021 Mathematics contestada Which is a better deal: 10 pounds of hamburger for $4.99 or 5 pounds of hamburger for $2.69? PLEASE HELP ME QUICKLY ILL LOVE YOU FOREVER<33