contestada

crystal wants to buy a bag of red delicious apples one bag has a price of $4.50 what is the unit price per apple HEEEEEELP ASAP

Respuesta :

Answer:

How many apples are in a bag?

Step-by-step explanation:

It depends on how many apples there are