Respuesta :

Answer:

$5 for 8 pens

Step-by-step explanation:

0.625 times 8= 5 dollars

0.625 times 50= 31.25

which is way cheaper

Answer:

5 for 8 pens

Step-by-step explanation:

I did it on a paper.

Lol

ACCESS MORE