gadgetgirl gadgetgirl 01-02-2021 Mathematics contestada WILL GIVE BRAINLIEST!!! A fruit stand sells 3 pounds of tomatoes for $2.00. Graph the relationship and use the graph to estimate the cost of 6 pounds of tomatoes.