A store has two different brands of laundry detergent. Brand A can do 105 loads of laundry and costs $21.99. Brand B does 80 loads of laundry and costs $17.99. Which laundry detergent is the better buy and what is that detergent's unit price? Answers: A. Brand A $0.20 B. Brand A $0.21 C. Brand B $0.22 D. Brand B $0.23