201189580 201189580 27-01-2021 Mathematics contestada Rafael and his sister bought snacks at a discount store for movie night. Rafael got 3 boxed candies and 1 bag of chips for $3.82. His sister got 2 bags of chips and 1 boxed candy for $2.69. Find the cost for 1 of each of these items in cents.