Respuesta :

Answer:

It is the last one

Step-by-step explanation:

To find the price for one you would divide 36.90 by 9 and to find the equation it is asking for you do the opposite which is 9p=36.90

Answer:

The answer is 9p=36.90

Step-by-step explanation:

Hope this helps!

ACCESS MORE