zanowskilisa zanowskilisa 18-01-2021 Mathematics contestada A bake sale sells cupcakes for $.75 and brownies for $.50 Billy spends $10 at the sale using C for cupcakes and beef or brownies write a linear equation for the amount spent by Billy for cookies and brownies