byronreyes95 byronreyes95 18-12-2020 Mathematics contestada Kaylee's store sells 3/4 pound of meat for $9. How much would be the price of the meat per pound in her store? Options: A:$12 B:$6 C:$3 D:$15 NEED HELP ASAP!