Pleaseee help I need a good grade for Christmas
![Pleaseee help I need a good grade for Christmas class=](https://us-static.z-dn.net/files/d62/da46b579a921021d6a4be5f73f6f7a05.png)
Answer:
4 Tacos
Step-by-step explanation:
It cost less for four tacos then five tacos
Answer: 4 tacos for 3.20
Step-by-step explanation: if you divide 3.20 by 4 it equals 0.80 cents for each taco and 4.25 divided by 5 equals 0.85 cents for each taco.