idkausername27 idkausername27 18-12-2020 Mathematics contestada Julie went to the 10% off store and bought 3 candy bars for $1.30 each, a loaf of bread for $2.90, and 2 cases of Dr. Pepper for $6.50 each. How much will she save with the 10% discount? HELLP pls answer my other questions