Seudónimo Seudónimo 16-12-2020 Mathematics contestada carrie and joel plan to sell apple pies at the county fair for $6 each. the ingredients they used cost $3.75 per pie. they rent an oven for $54 to keep the pies hot throughout the day. how many pies must carrie and joel sell in order to break even?