saulgamingpro saulgamingpro 16-12-2020 Mathematics contestada 6 apples 4 bananas 3 carrots cost 2.93$ 4 apples 4 bananas and 2 carrots cost 2.22$ 8 carrots cost 0.88$ how much is each item. please answer fast!