goblizh goblizh 16-12-2020 Mathematics contestada Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $380 for 18 ft2 i'm in 7th grade btw so this is 7th grade mathhhh help ASAP plz and thanks !! <3