TheLucky TheLucky 17-10-2016 Mathematics contestada Exe.1 School lunches cost $14.50 per week. How much would 15.5 weeks of lunches cost? Exe.2 A student earns $11.75 per hour for gardening. If she worked 21 hours this month, then how much did she earn.