You and two friends buy snacks for a field trip. Using the
information given in the table, determine the price per pound for mixed nuts,
granola, and dried fruit.
![You and two friends buy snacks for a field trip Using the information given in the table determine the price per pound for mixed nuts granola and dried fruit class=](https://us-static.z-dn.net/files/dde/430d74ab46f93ec6af81ac6395cda067.png)