Seudónimo Seudónimo 29-11-2020 Mathematics contestada The price of nails, n, is $1.29 per pound, the price of washers, w, is $0.79 per pound, and the price of bolts, b, is $2.39 per pound. Write an expression to represent the total price of the supplies.