seantelemaque44 seantelemaque44 26-11-2020 Mathematics contestada Turkey A: $10.35 for a 15lbTurkey B: $11.80 for 20lbTurkey C: $9.48 for 12lb Determine which turkey would be best for you to buy. Find the unit price of each, then pick a turkey and explain why you choose that turkey.