rawrimadinosoar rawrimadinosoar 20-11-2020 Mathematics contestada ms. poe is buying towels for her apartment.she finds some green towels that cost $3 each and blue towels that cost $4 each. She wants to buy at least 4 towels but doesn't want to spend more than $24