khloe1155 khloe1155 20-11-2020 Mathematics contestada The weekly special at Joseph’s local grocery store is 4 watermelons for $2.16. What is the price of one watermelon? NOTE: Your answer should be only a NUMBER in DECIMAL FORM. Example: 1.80 or 0.50