ilopez9 ilopez9 20-11-2020 Mathematics contestada Marcos sees a cake advertised as $15 or 2 for $25. What is the difference of the unit rate? A. 2.50 B. 4.25 C. 10 D. 13 PLEASE HELLP ME FAST