lavernlaneghee lavernlaneghee 20-11-2020 Mathematics contestada Emily bought 2 burgers and 4 drinks for $20. Deja bought 2 burgers and 2 drinks for $14. What was the cost of each burger and each drink? HURRY IN TEST RN