Respuesta :
Answer:
$0.31
Step-by-step explanation:
Unit price is measured by dividing the price by the amount of an item, so 3.72/12 = 0.31
Answer:
$0.31
Step-by-step explanation:
Unit price is measured by dividing the price by the amount of an item, so 3.72/12 = 0.31