elijahtoung elijahtoung 18-11-2020 Mathematics contestada The table below shows the price of rolls at a bakery. A baker’s dozen includes 13 rolls for the price of a dozen rolls. How much money is saved by buying a baker’s dozen instead of 13 individual rolls?