rosegoldQtip rosegoldQtip 17-11-2020 Mathematics contestada Kendy and Fred keep borrowing and losing John’s pens. So John went to the store with $24 to spend on seven pens. After buying them he had $10. How much did each pen cost? SHOW YOUR WORK.