dbdq9x4hr8 dbdq9x4hr8 16-11-2020 Mathematics contestada HELPP!!!!! Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 25 ounces of potato chips for $3.49 Choice B: 45 ounces of potato chips for $4.79 1. Choice B 2.Choice A 3.The unit rates are equal. 4. The unit rates cannot be determined.