HELPP!!!!!
Which unit rate is the lowest price per ounce?
Choice A: 25 ounces of potato chips for $3.49 Choice B: 45 ounces of potato chips for $4.79
1. Choice B
2.Choice A
3.The unit rates are equal.
4. The unit rates cannot be determined.