Respuesta :

Answer:

3/22.56 = 7.52

Step-by-step explanation:

Answer:

$7.52

Step-by-step explanation:

3lb=$22.56

to find the price for 1 lb, divide by 3

3lb/3=1lb

22.56/3=$7.52

ACCESS MORE