Seudónimo Seudónimo 30-10-2020 Mathematics contestada Hi hope your having a good day please answer this Find the unit rate: $3.60 for 20 ounces. A. $0.16 per ounce B. $0.13 per ounce C. $0.18 per ounce D. $0.22 per ounce