ShaUnahb ShaUnahb 27-10-2020 Mathematics contestada A nursery owner buys 9 panes of glass to fix some damage to her greenhouse. The 9 panes cost $23.85 Unfortunately, she breaks 4 more panes while repairing the damage. What is the cost of another 4 panes of glass?