Anika wants to determine the maximum number of tulip bulbs (t) she can purchase if each bulb costs $1.50. She will also need to purchase separate pots for each bulb at $1.25 each and a bag of potting soil for $10.00. Set up an inequality to determine how many tulip bulbs Anika can purchase without spending more than $20.00, and solve it.