elsie39 elsie39 17-10-2020 Mathematics contestada The Lovin lemon company sells a 4 gallon jug of lemonade for $24 dollars. The sweet and Sour company sells an eight pack of 1 quart bottles of lemonade for $16 dollars, which company has a higher unit price?