Respuesta :

Answer:

$5

Step-by-step explanation:

1=$5 so 2 hours = 10 SO 4hours ×$5= $20

Answer:

$5 per hour

Step-by-step explanation:

hope this helps :D

cheers man

Ver imagen jesus0042
ACCESS MORE