Salena needs to purchase 9 skirts for a new job. her friend, Jamie goes with her each of the skirts costs $41. Salena says that she can find the total cost by multiplying 9 and 4 and adding that to product of 9 and 1. Jamie disagrees and says that she needs to find the product of 9 and 40 and add that to the product of 9 and 1. Who is correct and why?