122548 122548 16-10-2020 Mathematics contestada On a farm, the farmer decides to give pizza to her 15 ducks as a special treat. She orders 3 pizzas, and the total price is $23.46. What is the unit price of each pizza? (4 points) Group of answer choices $70.38 $5.00 $1.56 $7.82