SpaceDonut09 SpaceDonut09 16-10-2020 Mathematics contestada ANSWER ASAP PLEASE I WILL GIVE BRAINLIEST TO FIRST ANSWER!!!! Which one would you choose? Explain your reasoning. 1. A 5-pound jug of honey for $15.35 2. Three 1.5-pound jars of honey for $13.05