Zaza2k7
contestada

You want to buy some beans. An 8-ounce package costs $2.64. A 12-ounce package costs $3.84. A 26-ounce package costs $8.06. Which package is the Best Buy?

Respuesta :

Answer:

hjdbdbdifndudhdbd

Step-by-step explanation:

hdjrbfjrbfifbfifbfjfh

this is what you do

get a life

ty

ACCESS MORE
EDU ACCESS
Universidad de Mexico