Answer:
the numbers are missing, so I looked for a similar question:
the machine's cost is $9,600,000
transportation and installation costs $45,000
incremental revenue per year = $3,900,000
incremental costs per year = $1,100,000
corporate tax rate = 35%
depreciation expense per year = $9,645,000 / 5 = $1,929,000
cash flow year 0 = -$9,600,000 - $45,000 = -$9,645,000
cash flows years 1 to 5 = [(incremental revenue - incremental costs - $depreciation expense) x (1 - tax rate)] + depreciation expense = [($3,900,000 - $1,100,000 - $1,929,000) x 0.65] + $1,929,000 = $2,495,150