In a box of Toasted O’s cereal, there are 15.4 ounces of cereal. If each box cost $3.59, what is the cost per ounce? Round to the nearest penny. 1 point\

Respuesta :

Answer:

¢23

Step-by-step explanation:

3.59 divided by 15.4

Answer:

4.30

Step-by-step explanation:

ACCESS MORE