Lj went to a garage sale and paid $12 for a used Xbox and $ 2.50 for each game. He bought 8 games. What were his total costs ?

Respuesta :

Answer:

$32

Step-by-step explanation:

2.50 x 8 = 20 + 12 = $32

Answer:

$32

Step-by-step explanation:

2.50 * 8 = $20

$20 + $12 = $32

ACCESS MORE