Sage is trying to find the best price for 8 waffle cones. If 2 waffle
cones cost $3.00 at 1 Scream, and 4 waffle cones cost $4.00 at
Scoopz, how many dollars will Sage save if she buys 8 waffle
cones from Scoopz instead of I Scream?