Respuesta :

Answer:

about $1.22

Step-by-step explanation:

divide 3.68 by 3 and the closest answer is 1.22

Answer:

$1.22

Step-by-step explanation: it says for 3 notebooks the cost is $3.68 so you have to divide that by 3 to get the cost of each individual notebook

ACCESS MORE