Diana buys 20 apples at x cents each and 40 oranges at x + 10cents. She packs them into bags containing 5 apples and 10 oranges and sells the bag for 30x cents each. Find out the amount that Diana paid for each Apple if she obtained a total of $24 from selling all the fruits. The apples cost ? Cents each.