please help!!, thanks!

Answer:
The correct answer is A.
Step-by-step explanation:
Pack 1
$4.80 divided by 4
= $1.2 (per each individual pen)
Pack 2
$10.80 divided by 9
= $1.2 (per each individual pen)
Therefore making A the correct answer.
Answer:
A.) 1 and 4
Step-by-step explanation:
Pack 1) 4.8 / 4= 1.2
Pack 2) 8.80 / 11 = 0.8
Pack 3) 3.60 / 4 = 0.9
Pack 4) 10.80 / 9 = 1.2
Both Pack 1 and Pack 2 equal 1.2
let me know if this helps!