EASY POINTS!!!!
PLEASE HELP ME OUT :)
![EASY POINTS PLEASE HELP ME OUT class=](https://us-static.z-dn.net/files/de0/d62eabb8776f105e7fa10343e7ec01d5.png)
Answer:
A .85
Step-by-step explanation:
Take the total price and divide by the number of apples
5.10/6 =.85