lulukanaan2gemailcom lulukanaan2gemailcom 28-03-2020 Mathematics contestada Mary bought 2 fighting fish at $9.95 each. Lisa bought 3 goldfish at 50 cents each and a fish bowl for $6.95. How much more did Mary spend than Lisa?